Αναγνώστες

Από το Blogger.
Κυριακή 19 Σεπτεμβρίου 2010
Αύριο στις 20 Σεπτέμβρη θα αναρτηθεί στην σελίδα το φωτορεπορταζ από τον αγώνα ΟΦΗ-Καρδίτσα , Επίσης θα μπορείτε να δείτε και τα βιντεακια!
Ζητάμε συγνώμη για την ταλαιπωρία αλλά υπάρχουν κάποια τεχνικά προβλήματα.

Με καλή εμφάνιση στο δεύτερο ημίχρονο ο ΟΦΗ επικράτησε με 2-0 της Αναγέννης Καρδίτσας κάνοντας το χρέος του.
Μπορεί το Παγκράτι να αγωνίζεται στην Α2 όμως στον ΟΦΗ πιστεύουν στη νίκη-πρόκριση .

Μπορεί η σημερινή αναμέτρηση να μην είναι παιχνίδι ζωής και θανάτου για την ομάδα του Ηρακλείου αφού στόχος παραμένει το πρωτάθλημα όμως αυτό δεν σημαίνει ότι θα παραταχθούν και με  κατεβασμένα χέρια.
Με τον κόσμο στο πλευρό του, ο ΟΦΗ παρατάσσεται απέναντι στην Αναγέννηση Καρδίτσας με στόχο την πρώτη νίκη.

Ο ΟΦΗ ξεκινάει τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα της Football Ligue με στόχο να κάνει την πρώτη του νίκη αφήνοντας πίσω το κακό κλίμα που έχει δημιουργηθεί από τις μέτριες εμφανίσεις που έχουν γίνει μέχρι τώρα και βέβαια την ήττα στην πρεμιέρα από την Βέροια. Άλλο αποτέλεσμα πέραν της νίκης δεν υπάρχει στην σημερινή αναμέτρηση.

ΟΙ Νέοι του ΟΦΗ κέρδισαν σήμερα στο αθλητικό κέντρο την αντίστοιχη ομάδα της Αναγέννησης Καρδίτσας με σκορ 3-0 (ημίχρονο 2-0).
Η ομάδα του Γιώργου Καβουσανού είχε την υπεροχή στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα και έφθασε δίκαια στην επιτυχία.
Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του OFI-Creta-News.gr , παίρνουν "φωτιά" σιγά-σιγά τα εισιτήρια διαρκείας.
Έως τώρα έχουν βρει κάτοχο πάνω από 2000 κομμάτια και αναμένετε σήμερα πριν τον αγώνα ΟΦΗ-Καρδίτσα να φύγουν πολλά κομμάτια ακόμα.