Αναγνώστες

Από το Blogger.
Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου 2010
Το OFI-Creta-News.gr θα βρίσκετε στο ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ σήμερα.
Θα μπορείτε μέσα απο την ιστοσελίδα μας να μαθαίνετε τι γίνετε στον αγώνα και μην ξεχάσετε , όπως και στον προηγούμενο αγώνα με την Α.Καρδίτσας , έτσι και σε αυτό το παιχνίδι το OFI-Creta-News.gr θα σας έχει πλούσιο φωτορεπορταζ για να μπείτε στο κλίμα όσοι δεν καταφέρετε να βρεθειτε στο ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ.
Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του OFI-Creta-News.gr τα εισιτήρια για τον σημερινό αγώνα πάνε πάρα πολύ καλά και αναμένετε ο κόσμος να δώσει βροντερό παρόν στο παιχνίδι.
Ελπίζουμε όλα αυτά να συνοδευτούν και με νικηφόρο αποτέλεσμα της ομάδας μας!

Υ.Γ. Φίλε Ομιλητη , Φίλε Κρητικέ ... σήμερα ΟΛΟΙ οι δρόμοι οδηγούν στο ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ , ελα και εσύ στο γήπεδο και στήριξε την ομάδα ΜΑΣ , την ομάδα της ΚΡΗΤΗΣ .

Οι Συνθέσεις των 2 Ομάδων!
ΟΦΗ: Βεζυρίδης, Σταυρακάκης, Λιαπάκης, Ζορμπάς, Αγρίτης, Guei, Yakubu, Κάλαιζιτς, Ψωμάς, Κιάσσος, Μπερτίν.
Καλλιθέα: Αθανασόπουλος, Ζουμπουλάκης, Τζωρμπατζάκης, Κουτρουμπής, Ηρακλής, Τεγούσης, Κατσαρός, Πινδώνης, Τchana, Καραδήμος
Λίγο πριν την Έναρξη...
- Κάτω από ένθερμη ατμόσφαιρα οι δύο ομάδες είναι στο γήπεδο. Στην Σέντρα ο ΟΦΗ!
-  Όλα είναι έτοιμα για την είσοδο των ομάδων στον αγωνιστικό χώρο!
-  Περίπου 3500 Ομιλίτες βρίσκονται 10 λεπτά πριν την έναρξη στο Γεντί Κουλέ!
- Ακούγονται από τα μεγάφωνα τα ονόματα των παικτών!

1': Έναρξη του αγώνα!

3': Ο ΟΦΗ προσπαθεί να πάρει τα ηνία του αγώνα! Περίπου 4500 Ομιλίτες αυτήν την στιγμή στο Γεντί Κουλέ!

6': Κίτρινη κάρτα στον Τζωρμπατζάκη! Εκτελέι το φάουλ ο Ζορμπάς χωρίς αποτέλεσμα!

8': Σουτ του Κάλαιζιτς στα χέρια του Αθανασόπουλου!

13': Δυνατό σουτ του Λιαπάκη πάνω από τα δοκάρια της Καλλιθέας!

16': Μπορούμε να πούμε ότι στο πρώτο 15λεπτο ο ΟΦΗ παίζει στο μισό γήπεδο την Καλλιθέα! Ο Βεζυρίδης είναι θεατής προς το παρόν!

24': Πρώτη μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Αγρίτης δεν εκμεταλλεύεται πάσα του Γκουει στην μεγάλη περιοχή! Δεν προλαβαίνει να πλασάρει!

25': Κόρνερ για τον ΟΦΗ με αψυμαχίες στην μεγάλη περιοχή μεταξύ Ψωμά και Τσάνα! Πολλά νεύρα και συμπλοκή μεταξύ των παικτών! Κιτρινη καρτα και για τους δυο παικτες.

29': Φάουλ για τον ΟΦΗ! Ετοιμάζεταο ο Κιάσσος... Η μπάλα καταλήγει άουτ!

35': Φεύγει ο Αγρίτης μπροστά αλλά σηκώνεται το σημαιάκι για οφσάιντ!

39': Αλλαγή: Βγαίνει ο Κατσαρός και μπαίνει ο Μαρουκάκης για την Καλλιθέα!

43': Ο Λιαπάκης προσπαθεί να μπει από δεξιά στην μικρή περιοχή αλλά κόβεται από τους αμυντικούς!

45': Λήγει το πρώτο Ημίχρονο στο Γεντί Κουλέ! Οι 2 ομάδες πάνε στα αποδυτήρια με το σκορ να είναι 0-0!

Σχολιο : Ο ΟΦΗ εμφανίστηκε ορεξάτος στο 1ο Ημίχρονο χωρίς όμως να καταφέρει να μετουσιώσει την ολοκληρωτική εδαφική περιοχή σε ένα γκολ! Η ψηλοί αμυντικοί της Καλλιθέας καταφέρνουν μέχρι στιγμής να κρατάνε τους επιθετικούς του ΟΦΗ! Όλοι οι Ομιλίτες ελπίζουμε να επαναληφθεί το καλό ξεκίνημα του 2ου ημιχρόνου με την Αναγέννηση Καρδίτσας...!

46': Ξεκινάει το 2ο Ημίχρονο. Ο Μπούρμπος περνάει στην θέση του Ζορμπά!

48': Ο Μπούρμπος στα πρώτα λεπτά έχει κάνει αισθητη την παρουσία του!

52': Σουτ του Κάλαιζιτς έξω από την μεγάλη περιοχή. Η μπάλα καταλήγει αρκετά μέτρα άουτ!

54': Ο Χρήστος Μπούρμπος μετά από σέντρα του Γκουεί καταλήγει πάνω στον Αθανασόπουλο. Στην αμέσως επόμενη φάση ο Μπούρμπος πιάνει την κεφαλιά και  η μπάλα αποκρούεται πάνω στην γραμμή από παίκτη της Καλλιθέας.

55': Αλλαγή για τη Καλλιθέα: Βγαίνει Ο Καραδήμος και μπαίνει ο Κατσάς...

63': Προ του Γκουει μπλοκάρει ο Αθανασόπουλος.  Ετοιμάζεται για αλλαγή ο Βλόνταρτσικ!

65': Αλλαγή για τον ΟΦΗ: Βγαίνει ο Καλαιζιτς και μπαίνει ο Βλόνταρτικ...!

71': Οι παίκτες της Καλλιθέας πεφτουν ο ένας μετά τον άλλο χωρίς λόγο...! Το ποδόσφαιρο έχει μετατραπεί σε θέατρο...!

72': Κίτρινη στον Βεζυρίδη για διαμαρτυρία στον διαιτητή για τις καθυστερήσεις της Καλλιθέας...

78': 3η Αλλαγή για τον ΟΦΗ: Στην θέση του Αγρίτη ο Μανούσος.

80': Κάρτα στον Αθανασόπουλο για καθυστέρησεις...!

88': Τεράστια ευκαιρία για τον Βλόνταρτικ! Πάνω στην γραμμη η μπάλα σταματάει σε αμυντικό της Καλλιθέας!!!

90': Μεγάλη ευκαιρία με τον Μανούσο...! Δυστυχώς η μπάλα δεν μας κάνει το χατήρι...

91': Ο Βλόνταρτσικ μπαίνει από δεξιά, κάνει το σουτ αλλά η μπάλα πηγαίνει μόλις άουτ...!!!! Η μπάλα δεν μας κάνει το χατήρι!

94': Λήγει ο αγώνας στο Γεντί Κουλέ! 0-0 το τελικό αποτέλεσμα!