Αναγνώστες

Από το Blogger.
Τρίτη 26 Οκτωβρίου 2010
Ο ΟΦΗ δεν τα κατάφερε και αποκλείστηκε στην παράταση με 0-1 από τον Ολυμπιακό Βόλου μετά από πέναλντι που καταλόγισε ο διαιτητής Παμπορίδης υπέρ της ομάδας του Αχιλλέα Μπέου στο τέλος του πρωτου ημιχρόνου της παράτασης!

Ο ΟΦΗ με πολλές αλλαγές στην σύνθεση του προσπάθησε, είχε ευκαιρίες, είχε δοκάρι είχε πάθος και κέρδισε αρκετούς παίκτες που δεν είχαν χρόνο σε άλλα παιχνίδια! Τώρα το μυαλό του Νίκου Αναστόπουλου και των παικτών είναι στο πρωτάθλημα και στον επόμενο πολύ δύσκολη αποστολή στην Φυλή που θα γίνει "ασπρόμαυρη" με τον Θρασύβουλο! Εξάλλου μετά τον αγώνα χαρακτηριστικό είναι ότι ακολούθησε προπόνηση! Ο δρόμος είναι μακρύς...!

Δείτε σε Video τις καλύτερες φάσεις και το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση του ΟΦΗ με τον Ολυμπιακό Βόλου...